Sünnipäevad

Adrenaliinirohked sünnipäevalahingud ja paintball. Kindlasti oled mõelnud,et kuidas sel aastal oma sünnipäeva tähistada. Kui tahad aga midagi erilist, siis meil on sulle hea lahendus kohe välja pakkuda. Kutsu oma sõbrad ja lähedased seekord oma sünnipäevale nii, et korraldame koos ühe vägeva värvisõja. Valime koos Sinuga välja sobivaima paketi ning aastateks meeldejääv sünnipäevaüritus koos paintballiga on garanteeritud. Pärast paintballi saad sõpradega suunduda edasi piknikule värskes õhus või muljetama edasi juba eelnevalt kokkulepitud peopaika. Paintballikeskus pakub Sulle ka kohapealset cateringivõimalust, samuti on võimalik tellida meie partneri kaudu kohale ratastel saun.

Keskmiselt kulub ühe sünnipäevapaintballi raames ajaliselt 2-3 tundi sõltuvalt seiklussoovidest. Meiepoolt kõik paintballiks vajaminev koos ettevalmistatud mängukohaga, riietuda soovitame sportlikult ja kaasa palume võtta vaid hea tuju. Kui soovid sünnipäevalahingu korraldada mõnes endale meeldivas Eestimaa paigas, siis tuleme ka sinna heameelega kohale. Ise pakume värvilahinguteks välja Harjumaal, Tallinna vahetus läheduses: Türisalu, Männiku või Humala mänguplatsid.

 

 


Hinnad

Varustuse rent ühe mängija kohta: 10.- eur (marker Tippmann 98C, eellaetud co2 balloon võimekusega 300-500 värvipalli kuni tühjenemiseni, kaitseriided, mask, kindad, kaelakaitse).

Värvikuulid:     5.- eur /  100 tk

Tossupomm:    5.- eur

Värvigranaat:   5.- eur

Stardigranaat:   3.- eur

Instruktor:        50.- eur (korraldab, varustab, kontrollib ja õpetab; instruktor on tasuta alates 10 liikmelisest grupist)

*värvikuulide müük ilma instruktorita üritustele ainult täiskastides (min 2000tk; Paintballikeskuse üritustel mängitakse vaid meie instruktorite müüdud turvaliste, kvaliteetsete ja kontrollitud värvikuulidega)

*Varustuse transport väljaspool Harjumaad kokkuleppel (Reeglina lähtub lihtsast arvutusest: “Kümme liitrit sajale”)

*Varustuse renti ilma instruktorita soovitame vaid kogenud paintballisõpradele !

 

+372 55 656 696

info@paintball.ee