Seltskonnad

Paintballikeskuses on oma järgmisele seikluses alati oodatud kõik huvilised. Sõpruskonnad, klassid ja koolid, klubid ja huviringid, olenemata soost, vanusest või rahvusest. Kui hea seltskond on olemas, siis on paintball alati võimalik. Paintball on sõbralik meeskondlik spordiala, kus reeglina on mänguemotsioon võrdeline värviväe suurusega. Ehk mida rohkem on osalejaid, seda võimsama adrenaliinilaenguga meie juurest lahkud.

Valige meie avalehel oleva hinnakalkulaatoriga välja oma seltskonnale sobiv pakett ning meie instruktorid hoolitsevad kohapeal juba kõige ülejäänu eest. Gruppidele, mis on suuremad kui 15-20 inimest, soovitame küsida personaalset pakkumist. Vajadusel lisame nii tossu kui ka pauku, cateringi ja kasvõi ratastel sauna !

Korraldame paintballilahinguid üle Eesti juba 7 aastat ning omame kvaliteetset varustust, kuhjaga kogemusi, häid mängukohti ja sõbralikke ning alati abivalmis instruktoreid.


Hinnad

Varustuse rent ühe mängija kohta: 10.- eur (marker Tippmann 98C, eellaetud co2 balloon võimekusega 300-500 värvipalli kuni tühjenemiseni, kaitseriided, mask, kindad, kaelakaitse).

Värvikuulid:     5.- eur /  100 tk

Tossupomm:    5.- eur

Värvigranaat:   5.- eur

Stardigranaat:   3.- eur

Instruktor:        50.- eur (korraldab, varustab, kontrollib ja õpetab, instruktor on tasuta alates 10 liikmelisest grupist)

*värvikuulide müük ilma instruktorita üritustele ainult täiskastides (min 2000tk; Paintballikeskuse üritustel mängitakse vaid meie instruktorite müüdud turvaliste, kvaliteetsete ja kontrollitud värvikuulidega)

*Varustuse transport väljaspool Harjumaad kokkuleppel (Reeglina lähtub lihtsast arvutusest: “Kümme liitrit sajale”)

*Varustuse renti ilma instruktorita üritustele soovitame vaid kogenud paintballisõpradele !

 

+372 55 656 696

info@paintball.ee