Poissmehed

Poissmeesteüritused paintballiga on kindlasti ühe korraliku viimase õhtu osa.

Ilma selle viimase värvilahinguta koos oma lähemate sõpradega ei ole tulevasel mingeid väljavaateid edukaks abielumeheks olemisel.

Riietame õhtu staari jänesekostüümi, korraldame  sõprade- ja poissmehevahelisi duelle, häid viimsepäeva stsenaariume on meil palju.

Korraldame seda kõike vajadusel salaja ilma ohvri teadmiseta ükskõik millises kohas. Paintballilahing on järjest rohkem kujunemas ka tüdrukuteõhtu üheks lõbusaks osaks.

Sellised üritused on alati individuaalset lähenemist vajavad, seega võta ühendust ning arutame läbi, kuidas teeme. Õnneks meie instruktoritele ametialased väljakutsed meeldivad –  seega saab selle õhtu paintballiosa kindlasti unustamatu ja vägev olema!

Keskmiselt kulub ühe poissmeesteõhtu paintballiüritusele ajaliselt 2 tundi sõltuvalt seiklussoovidest. Meiepoolt kõik paintballiks vajaminev koos ettevalmistatud mängukohaga,  kaasa palume võtta vaid hea tuju. Kui soovid lahingu korraldada mõnes endale meeldivas Eestimaa paigas, siis tuleme ka sinna heameelega kohale. Ise pakume välja värvilahinguteks Harjumaal: Türisalu, Männiku või Humala mänguplatsid.


Hinnad

Varustuse rent ühe mängija kohta: 10.- eur (marker Tippmann 98C, eellaetud co2 balloon võimekusega 300-500 värvipalli kuni tühjenemiseni, kaitseriided, mask, kindad, kaelakaitse).

Värvikuulid:     5.- eur /  100 tk

Tossupomm:    5.- eur

Värvigranaat:   5.- eur

Stardigranaat:   3.- eur

Instruktor:        50.- eur (korraldab, varustab, kontrollib ja õpetab; instruktor on tasuta alates 10 liikmelisest grupist)

*värvikuulide müük ilma instruktorita üritustele ainult täiskastides (min 2000tk; Paintballikeskuse üritustel mängitakse vaid meie instruktorite müüdud turvaliste, kvaliteetsete ja kontrollitud värvikuulidega)

*Varustuse transport väljaspool Harjumaad kokkuleppel (Reeglina lähtub lihtsast arvutusest: “Kümme liitrit sajale”)

*Varustuse renti ilma instruktorita soovitame vaid kogenud paintballisõpradele !

 

+372 55 656 696

info@paintball.ee