Firmapeod

Suvepäevad paintballiga, motivatsioonikoolitused, firmasisesed tähtpäevad paintballiga, kolleegide-, töökaaslaste- ja osakondadevahelised värvilahingud.

Paintballikeskus pakub ettevõtetele mõnusa paintballiürituse täislahenduse näol. Arutame läbi milline on Teie kollektiiv, millised on võimalused ja soovid ning otsustame koos kuidas adrenaliinirohke värvilahinguga kõigile naeratuse näole toome ja firmaüritusele põnevust lisame.

Paintballikeskuses on 7 tegutsemisaasta jooksul käinud värvilahingutes väga paljude edukate ettevõtete kollektiivid: Eesti Post, Icefire, Tallinna Vesi, Cherry Media, Sorainen, Itella, Varul, Viasat, Statoil, ABB, EMTA, Stoneridge, PKC, Hesburger jne. Positiivsete elamustega kollektiivide nimekiri on väga pikk ning tihtilugu tellitakse meilt iga-aastaselt ka uus üritus, et vägavat paintballielamust veelgi värskendada.

Keskmiselt kulub ühe firmaürituse raames paintballile ajaliselt 2-4 tundi, sõltuvalt kollektiivi adrenaliinisoovist. Vajadusel korraldame ka kohapeale cateringi. Meiepoolt on kõik paintballiks vajaminev koos ettevalmistatud mängukohaga,  kaasa palume võtta vaid hea tuju ning riietuda sportlikult. Kui soovite värvilahingu korraldada mõnes endale meeldivas Eestimaa paigas, siis tuleme ka sinna heameelega kohale. Ise pakume välja värvilahinguteks Harjumaal: Türisalu, Männiku või Humala mänguplatsid.

Võta Paintballikeskuse kontaktidel ühendust ning küsi individuaalset pakkumist – korraldame Teie ettevõttele meeldejääva adrenaliinirohke firmaürituse koos paintballiga !

 


Hinnad

Varustuse rent ühe mängija kohta: 10.- eur (marker Tippmann 98C, eellaetud co2 balloon võimekusega 300-500 värvipalli kuni tühjenemiseni, kaitseriided, mask, kindad, kaelakaitse).

Värvikuulid:     5.- eur /  100 tk

Tossupomm:    5.- eur

Värvigranaat:   5.- eur

Stardigranaat:   3.- eur

Instruktor:        50.- eur (korraldab, varustab, kontrollib ja õpetab; instruktor on tasuta alates 10 liikmelisest grupist)

*värvikuulide müük ilma instruktorita üritustele ainult täiskastides (min 2000tk; Paintballikeskuse üritustel mängitakse vaid meie instruktorite müüdud turvaliste, kvaliteetsete ja kontrollitud värvikuulidega)

*Varustuse transport väljaspool Harjumaad kokkuleppel (Reeglina lähtub lihtsast arvutusest: “Kümme liitrit sajale”)

*Varustuse renti ilma instruktorita soovitame vaid kogenud paintballisõpradele !

*Hindadele lisandub käibemaks 20%

 

 

+372 55 656 696

info@paintball.ee